Menu
شنبه, 02 بهمن,1400
fa-IRen-US

ساختار سازمانی مرکز خدمات سرمایه گذاری

 

 

مدیریت

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

1

مهندس محسن منصوری

استاندار

رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان تهران

2

دکتر فرزانه دهنادی

نماینده وزیر و مدیرکل اداره امور اقتصادی و دارایی

نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان تهران

3

واقف بهروزی

معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران

4

الهام سادات حسینی

رئیس گروه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان تهران

 

 

فهرست نمایندگان تام الاختیار دستگاه های اجرایی استان تهران

رديف

دستگاه اجرايي

نام و نام خانوادگی

سمت

1

اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی تهران

هومن حاجی پور

معاون کسب و کار اتاق تهران

2

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران

شهرام عدالتی

معاون هماهنگی و برنامه و بودجه

3

سازمان جهاد کشاورزی استان تهران

نایبعلی رحیمی

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی

4

اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران

جلال عباسی

معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری

5

امور مالیاتی شهر و استان تهران

داوود مالکی

نماینده سازمان در هیئت های حل اختلاف مالیاتی

6

اداره کل راه و شهرسازی استان تهران

علی اصغر ستاری

معاون مدیر کل

7

اداره کل  حفاظت محیط زیست استان تهران

محمد علی حسین پور

معاون فنی

8

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران

رضا سعیدی

رئیس اداره طرح ها و سرمایه گذاری

9

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران

سعید دهقان

معاون کارآفرینی و اشتغال

10

شرکت شهرک های صنعتی تهران

صادق اباذری

کارشناس حقوقی

11

اداره کل  راه آهن استان تهران

خسرو محمد علیزاده

معاون توسعه مدیریت و منابع

12

اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران

حسن ردایی

معاون حفاظت و امور اراضی

13

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

حمیدرضا منصوری

معاون برنامه ریزی

14

شرکت سهامی آب منطقه ای تهران

محمد علی طرفه

معاون برنامه ریزی

15

اداره کل فرودگاه بین المللی مهرآباد

مهدی نامداری

معاون اقتصادی و بازرگانی 

16

پارک علم و فن آوری دانشگاه تربیت مدرس

عباس یدالهی

معاون اجرایی و پشتیبانی پارک

17

سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرتهران

مهدی رزمی

معاونت برنامه ریزی و توسعه

18

اداره کل  ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری

ابوالفضل نصیری

رئیس اداره ثبت شرکت های سهامی 

19

اتاق تعاون تهران

حمید قاسمی امیر

معاون اقتصادی و امور بین الملل استان تهران

20

خانه صنعت و معدن استان تهران

علیرضا میربلوک

دبیر و عضو هیئت مدیره 

21

گمرک تهران

اصغر اصلانی تبار

مسئول اداره بازبینی

22

شرکت توزیع نیروی برق استان تهران

بابک کاشانی زاده

معاون برنامه ریزی

23

شرکت آب و فاضلاب استان تهران

حسین آسفی

معاون تجهیز منابع مالی و توسعه مشارکت

24

بورس اوراق بهادار تهران

عباس کریمی

معاون توسعه بازار

25

شرکت برق منطقه ای تهران

حمیدرضاکریمانپور

معاون مدیر عامل

 

 

 

 

دی ان ان