Menu
پنجشنبه, 30 شهریور,1402
fa-IRen-US

فرصت های سرمایه گذاری

    
آرشیو اخبار برگزیده
There was an error displaying content. Please contact site administrator.

رئیس اتاق اصناف ایران خبر داد؛ عزل روسای اتحادیه‌ها برای اجرانشدن قانون تسهیل صدور مجوز‌های كسب و كار

به گزارش مرکز خدمات سرمایه گذاری استان تهران به نقل از شادا، قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف ایران در گفت‌وگوی ویژه خبری 23 اردیبهشت ماه سیما درباره اینکه اگر صنفی درخواست مراجعه حضوری یا دریافت وجه بیش از قانون مصوب برای صدور مجوزهای صنفی داشته باشد چه برخوردی خواهد شد؟ اعلام کرد: شکایاتی از این دست داشته ایم و البته در این مورد قانون همه چیز را مشخص کرده و مبلغ مصوب برای هر صنف در سامانه نوین اصناف مشخص است و اتحادیه‌های ما یک حساب جاری برای گرفتن پول از مردم برای صدور پروانه‌ی کسب و این‌ها بیشتر ندارند.

وی افزود: ما بازرسی‌های متعدد و کمیسیون ماده ۳۹ را در اتاق اصناف داریم که این‌ها را همه کنترل و نظارت می‌کنند. نوده فراهانی گفت: اگر متقاضی با درخواست وجه بیش از مبلغ مصوب مواجه شد به اتاق اصناف مراجعه کند و فقط کافی است اسم صنف را بگوید تا برخورد لازم صورت گیرد.

رئیس اتاق اصناف درباره برخوردهایی که تاکنون با خاطیان صورت گرفته، هم توضیح داد: تا اینجا عزل رئیس اتحادیه هم داشته ایم چرا که قانون و مقررات مشخص است و البته از سال ۱۳۵۱ و ۱۳۵۲ این قانون را داریم ممکن است قبلاً اتحادیه‌های ما چند حساب جاری داشتند، ولی الآن یک حساب جاری بیشتر ندارند و همه چیز قابل کنترل است.

وی تصریح کرد: متقاضیان مجوزهای صنفی مطمئن باشند در صورت بروز چنین تخلفاتی صد درصد با خاطی برخورد می‌کنیم.
Print
نویسنده: مدیر سیستم
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دسته ها: اخبار مرکزتعداد نمایش ها: 162

کلمات کلیدی:

انتخابگر پوسته

There was an error displaying content. Please contact site administrator.

رشد ۸۴.۳ درصدی سرمایه‌گذاری خارجی در دولت سیزدهم

رشد ۸۴.۳ درصدی سرمایه‌گذاری خارجی در دولت سیزدهم

به گزارش مرکز خدمات سرمایه گذاری استان تهران به نقل از روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران، بانک اطلاعاتی این سازمان در دوره عملکرد دولت سیزدهم تا فروردین سال ۱۴۰۲، تعداد ۳۵۶ طرح سرمایه‌گذاری خارجی به ارزش سرمایه‌گذاری خارجی مصوب ۶ میلیارد و ۵۱ میلیون دلار را نشان می‌دهد که در مقایسه با مدت مشابه فعالیت دولت قبل ۸۴.۳ درصد رشد داشته است.

انتخابگر پوسته

دی ان ان